Re: [Klub] WarpStorm Szolnok

A mai csata:
Space Wolves vs Dark Angels

Felállás: Front-line Assault
Küldetés: Big Gun Never Tire
Pont: 2000
Hossz: 5 kör
Eredmény: (11-4 Victory Points) (2-1 objectivs)

Köszönöm a csatát
"This is our legacy. This is our Purpose. This is why we fight"
This is the point, yes?
"For Russ and the Allfather!"

Sziasztok,
Nagyon gondolkodom, hogy elkezdjem a Warhammer 40k-t. Viszont lennének kérdéseim.
Milyen gyakran szoktatok játszani? Gondolom mindenkinek máshogy jó, meg nyilván mindenkinek rengeteg egyéb dolga van, de félévente 1 meccsért nem biztos, hogy belevágnék. Illetve hány pontos seregekkel játszotok? Lenne lehetőségem esetleg 1 csatára valahova beülni/nézni(kb 8 éve játszottam pár meccset de semmire nem emlékszem) és akkor személyesen is feltennék jópár kérdést, mert bőven maradt még.
A válaszokat előre is köszönöm

Darktea írta:
2018. szept. 6. 12:04
Sziasztok,
Nagyon gondolkodom, hogy elkezdjem a Warhammer 40k-t. Viszont lennének kérdéseim.
Milyen gyakran szoktatok játszani? Gondolom mindenkinek máshogy jó, meg nyilván mindenkinek rengeteg egyéb dolga van, de félévente 1 meccsért nem biztos, hogy belevágnék. Illetve hány pontos seregekkel játszotok? Lenne lehetőségem esetleg 1 csatára valahova beülni/nézni(kb 8 éve játszottam pár meccset de semmire nem emlékszem) és akkor személyesen is feltennék jópár kérdést, mert bőven maradt még.
A válaszokat előre is köszönöm
Szia!
Nagyon válzozó hogy ki milyen gyakran játszik, ahogy az idő engedi. Szerintem ha te rendelkezel idővel akkor annál azért több csata hozható össze. Mostanában általában 2000pontos csatákat szoktunk tolni de ez csak megegyezés kérdése. Ha figyeled itt a fórumot akkor szerintem látni fogod mikor lesz a következő csata :D
Én mindenképpen várlak ha éppen ráérsz, de ha kérdésed van akkor itt is bármiben segítünk.
This is the point, yes?

Mrszaki írta:
2018. aug. 31. 19:54
Sziasztok! Volt szó erről az ősztől rendszeresített klubnap/verseny lehetőségről! Kinek van rá ingerenciája, hol tudjuk lebonyolítani?
lesz/tervben van csak nehéz időt lőni hozzá
This is the point, yes?