[Klub] Sopron

Halihó!

Létezünk még csak nem itt szervezzük az összejöveteleket.
Ha a környéken laksz és érdekel a 40K, Sigmar, Battlegroup, Battletech vagy más akkor várunk szeretettel :)
Főleg szombatonként jövünk össze, de persze ráérés kérdése az egész.
A hozzászólást 2018 alkalommal szerkesztették, utoljára tigerstein 1-kor.
Ketchup elementál megidézése a sajt síkra.
the DA battle cry: yes I know that it is cheaper in the ultramarines book but black green and white look cooler.

Re: Sopron

Hahó!
'Sopron' < ez már a klub neve? Megtennéd egyébként, hogy szerkeszted a topic nevét és beírod elég, hogy [klub] [bolt] vagy [akármibármi]? Csak a jobb átláthatóság kedvéért... :)
--------
BecX

Re: [Klub] Sopron

Sziasztok!

Győrben a Társasfészekben, havi 2-3 alkalommal játszunk Bolt Action-t 20mm-ben, és negyedévente szervezünk történelmi játékos vasárnapot. Esetleg együtt működhetnénk, kipróbálhatnátok a Bolt Action-t, mi meg kipróbálnánk a Battlegrup-ot. :D
2018.06.24.-én lesz nálunk:
1. Through Mud and Blood szabály alapján 1917-es francia-német ütközet 28mm-es ólomfigurákkal.
2. Warhammer Ancient Battles szabály alapján középkori ütközet 20mm-es plasztik figurákkal Keresztes lovagok és Szaracénok a Szentföldön.
3. Command and Colors Napoleonics szabály alapján 1848-as Osztrák-Magyar ütközet 28mm-es ólomfigurákkal.
4. Rapid Fire szabály alapján 1941-es Olasz-Brit csata a második világháború észak-afrikai hadszínteréről. 20mm-es plasztik figurákkal.

Re: [Klub] Sopron

Janos900 írta:
2018. jún. 10. 20:36
Sziasztok!

Győrben a Társasfészekben, havi 2-3 alkalommal játszunk Bolt Action-t 20mm-ben, és negyedévente szervezünk történelmi játékos vasárnapot. Esetleg együtt működhetnénk, kipróbálhatnátok a Bolt Action-t, mi meg kipróbálnánk a Battlegrup-ot. :D
2018.06.24.-én lesz nálunk:
1. Through Mud and Blood szabály alapján 1917-es francia-német ütközet 28mm-es ólomfigurákkal.
2. Warhammer Ancient Battles szabály alapján középkori ütközet 20mm-es plasztik figurákkal Keresztes lovagok és Szaracénok a Szentföldön.
3. Command and Colors Napoleonics szabály alapján 1848-as Osztrák-Magyar ütközet 28mm-es ólomfigurákkal.
4. Rapid Fire szabály alapján 1941-es Olasz-Brit csata a második világháború észak-afrikai hadszínteréről. 20mm-es plasztik figurákkal.
Szia!

Jól hangzik. Sajnos én részemről most teljesen elvagyok havazva, illetve a többiek is, de egyszer én biztos át nézek.
Addigra talán lesz elég festett britem is :)
Ketchup elementál megidézése a sajt síkra.
the DA battle cry: yes I know that it is cheaper in the ultramarines book but black green and white look cooler.