Re: Kínál - Warhammer 40K

Sziasztok!

Hely és idő hiányában eladnék ezt azt ! Bitek mindenhez megvannak Kivéve a landspeedert, az inceptort pedig csak az assault bolter fegyveropcióval rendelkezik.

Összerakott ,de nem festett, venerable dreadnought: 7.500FT
Kereten lévő 1 osztag Primaris inceptor (assault bolteres):5.000FT
Kereten lévő 1 osztag Primaris Intercessor (5db) 4.000Ft (foglalva)
Dark vengeance terminátorok (5 db) fehérre alapozva 5.000Ft
Összerakott festett Ravenwing Black Knight (3db) 8.000Ft
Öszerakott festett ( igazából alapozott és minimálisan festett (szem)) Motoros marine-ok 2 osztag 1osztag=4.000Ft 2osztag=7.000Ft
Vindicare assassin pirosra alapozva 5.000FT
Drukharii Wych-ek kereten 10 darab 3.000FT (foglalva)
SM Land speeder fekete/ezüst színre festve Heavy bolterrel: 3.500FT
11 Plague marine (7 kereten) 9.000FT(foglalva)
Lord of Contagnation 2000Ft (egybe a plague marinokkal 10.000FT) (foglalva)

Összesen: 58.000 FT, ha valaki egybe elviszi az egészet akkor 40.000FT

Leginkább személyes átvétellel Budapesten, lenne optimális posta mehet, de csak a vevő terhére.

Válaszokat és foglalásokat időrendben igyekszem le- és feljegyezni, ha többet veszel alkudni lehet ! Képet küldeni tudok ha szükséges.
A hozzászólást 2018 alkalommal szerkesztették, utoljára Bento 1-kor.

Kép
Sziasztok!
Megbontasra került a csomag!
Képek itt:
Eladósorba került a Deathwatch seregkezdeményem, itt látható a sereglista:

1 Watch captain Artemis festetlen, összerakva 1500

1 Venerable Dreadnought nagyon szépen festve, talpa alatta is megcsinálva, kezei levehetők, járnak hozzá a maradék alkatrészek is 6500

2 Razorback Twin Lascannonnal, festve alkatrészei járnak hozzá szintén, egyéb fegyverek 5500/db

2 Easy to build Primaris marine összerakva 500/db

1 Primaris Liutenant, festve, konvertálva 1000

1 Kill team Cassius, összes festve talpuk is megcsinálva 9000

2x5 Kill team ők nincsenek festve de összerakva,alkatrészei járnak hozzájuk is összerakva
1 osztag közelharcra egy osztag lövöldözésre 5000/osztag ELKELT

2x5 Vanguard Veteran festve talpuk is megcsinálva nem kezdtem el az átfestésüket 3500/5db

1 OOP Chaplain jump packkal, festve 3000 - ELKELT

2 db majdnem teljes Deathwatch keret amiken vállak stb vannak 1000/db

1 Tech Priest Dominus kereten 3000

Körülbelül a bolti ár 50%-a minden. Alkuképes minimálisan de így is már megpróbáltam eléggé lenyomni az árukat.
Jár hozzájuk pár doboz illetve rengeteg bitz, csak a vanguard veteranokhoz nem.
Cserére nyitott vagyok Admech, Death Korps of Krieg, Thousand Sons illetve Adeptus Custodes egységekre.
Ha valami még érdekelne keress bátran.
Köszi,
Balázs

Üdv!
Eladó a következő figura:
- 1x Death Korps of Krieg Commissar (alternatív kézzel, festés elkezdve) - 5000

Az ár Ft-ban értendő, postázás előre utalás után. posta a vevőt terheli, személyes átvétel megoldható Zalaegerszegen vagy Szombathelyen. Plussz képeket kérésre küldök.
"Heresy is a subjective term – only you who are in fear of the Iron Messiah's righteous gaze wish this work to cease. In His name, I shall see this is never so!"
-Pater Machinae Dorylbus
Csatolmányok
comm.jpg

Eladó az alábbi Ultramarine sereg, szigorúan egyben.

1 chaplain: A hátizsákja jump packre cserélve.
1 command squad
2 tactical squad: A 20 marinból 1 nincs összerakva, de adok bitzeket, amikből összerakhatod azt az utolsót. Mindkét osztagban van 1 spec. fegyveres, és 1 rakétavetős. A spec fegyveresekhez jár plazmapuska/melta/lángszóró, azt ragasztasz a kezükbe blue tackkel, ami tetszik. 2 power fistes tartalék őrmester, és két tartalék rakétavetős is jár az osztagok mellé, ha valaki combat squadokra lebontva hozná őket. Az őrmesterek két bolterrel vannak felszerelve.
1 deva squad: 3 lascannon, 1 heavy bolter, őrmester bolterrel. Adom hozzá a két keretet, amin a plazmaágyúk, a multimelták, meg még néhány alkatrészük található.
1 assault squad: ketten plazmapisztollyal, ketten bolt pisztollyal. Az őrmesterükből végül taktikai gárdistát csináltam, de adok alkatrészeket, amiből összerakható egy assault őrmester, mindenféle felszereléssel.
1 Land Speeder: Assault cannonnal, és heavy bolterrel felszerelve. Adom hozzá a dobozból fennmaradt fegyvereket, pontosabban nehéz lángszórót, és multi meltát.
1 Predator: Mágnesezett oldalsó fegyverállványokkal, amikre heavy boltereket, és lascannonokat is rakhatsz. (Az oldal-lascannonok nincsenek festve)
2 Rhino: Adok bitzeket, amikkel az egyikből Razorbacket csinálhatsz.

Ár: 40000 Ft

Kép: https://i.imgur.com/IAC7P8c.jpg
(A képen van egy Drenya, meg egy parncsnok, de ezeket korábban már eladtam)
Pár szó a képen látható keretekről/bitzekről: Azokat tettem a képre, amiket fontosnak gondoltam, tehát amikből ki lehet rakni a még össze nem rakott figurákat, meg a deva osztag fel nem használt fegyvereit, stb. Ennél többet kap majd a kedves vevő, csak nem láttam értelmét, hogy az egész halmot elhelyezzem a képen.

A tételeket személyesen tudom átadni Budapesten.