Re: Kínál - Warhammer 40K

Sziasztok!

Régen 40k-ztam és előástam a régi babáimat. Slaanesh+Emperor's Children vonalon mozogtam. Most Aos-ba szeretnék kezdeni így valószínűleg megszabadulnék a régi 40k-s cuccoktól. Mielőtt nekiállnék fényképezni meg árakat kitalálni egyáltalán érdeklődöm, hogy bárkit érdekel e egy Emperor's Childrenes kisebb csapat. A figurák nagy része festett ez lehet hátrány és előny is. (ha bejönnek a rózsaszín cuccok mégis és elég tökös vagy hozzá akkor Slaanesh a te embered! :) ) Ha érdekelnek titeket a képeket szívesen feltöltöm az este. A figurák egy részét ismét össze kell ragasztani mert egy-egy kéz lejárt vagy ilyesmi de az kb egy perc :)
No de a lényeg:
1 db chaos space marine lord zajládával a hátán. - festett
1 db obliterátor - festett
1 squad Noise marine (8 figura az egyik nehézfegyveres nincs öszerakva annak nem találom a lábait és a torzóját de ha nem is lesz meg szerencsére az könnyen pótolható) - festett
12 db daemonette - 9 db festett. Ezek a szép daemonettek ( nem tudom hányadik kiadásnál járt a 40k mikor játszottam, de az összes figurám ugyanazon érából vala) azaz cicisek igény szerint 1-től 6 emlővel figurája válogatja.
1 db Chaos landraider - festett
1 Cipher - festett ( szerintem nagyon szép :) ) (valahol kallódik még egy Fabius BIle-om is de rettegek hogy az már az enyészeté... :( )
1 squad (5db) chaos terminator - festetlen, összerakatlan
Másfél doboznyi még összerakatlan Posessed space marine és sima space marine. A possesed elviekben hiánytalan sprookal a simára nem esküszöm. A nagyrséze fekete alapozóval lefújva.

Nem nagyon néztem még utána az áraknak, de ha van egyáltalán érdeklődő akkor szépen kiszámolok mindent. Egyben szeretném eladni a cuccost (max a daemonetteket tartanám meg mert az AoSban is használhatom, de egyáltalán nem ragaszkodom hozzájuk) hogy be tudjam fektetni a fantaziba. Értelem szerűen ha egyben elmegy az egész akkor kedvezményesebb az ár is. Remélem a figurák festése pedig inkább értéknövelő semmint lehúzó! ( véleményem szerint szépen vannak festve, de ez szubjektív.)
Egyébként ha egy baba szépen van festve az mennyit tol arányaiban az áron?

Üdv

Eladó Dark Angels sereg

10 festett 1 festetlen terminátor.
1 könyvtáros
1 kapitány.
10 tactikal marin
2 Drop Pod ( a képen nincs rajt)

A bolti ár 70%
A festés elég jó, szerintem az átlagnál jobb.

Ha valakit komolyan érdekelne írjon.

ARCHON
Csatolmányok
image5.JPG
image4.JPG
image1.JPG

Sziasztok!

Jövőhét csütörtökig nagyon kedvező áron eladók a következő dolgok:

Elda sereg: minden eredeti, régi fém.
- wraith guard( 9db): 1.000.-/db min. 5db.
- Howling banshi 2x6 modell: 700.-/db min. 5db.
- dark reapers 5db/ osztag: 6.500.- egyben
- rangers 5db: 6.500.- egyben
- fusangun 5db: 5.000.-
- wraith lord: 4.000.-
- swoping hawk 10db: 8.000.- egyben
- jetbike 8db: 1.500.- /db; hármasával eladó, van benne egy főnök is.
- viper 3db: 3.000.-/ db

ÉS még: ezek "H" mgyanták:
- wraith lord 2db: 2.500./db
- wave serpent 4db: 3.000.-/db és adok hozzájuk FW-s star engine-t és még kiegészítőket! Ha elviszed mind a 4db-ot 10.000.-ért a Tiéd!
- walker 3db: 4.500.- egyben

Képeket kérésre email-re küldök!

Csak csütörtökig!

üdv!

D

Cserére is!

Sziasztok!
Eladó "H" FW:
3. kép.
- tank fedezék: 3.500.-
- tankakadály: (a 2db): 800.-
- homokzsákos fedezék (a 3 db): 900.-
2. kép
- Hellhound "H": 3.500.-
1. kép.
- romos kőkerítés: 1.200.-

vagy csere !

Ami érdekel:
- Imperial Knight
- Repulsor
- nem alapdobozos primaris egységek
- stormhawk intercep
- stormraven gunship

üdv,

D
Csatolmányok
SDC10142.JPG
SDC10223.JPG
SDC10143.JPG

Sziasztok!

Eladnám 40k gyűjteményeim maradékát, név szerint:

Lord Commander Eidolon (műgyanta, festés megkezdve) - 6000 HUF
Space Marines Drop Pod (műanyag, kereten) - 6000 HUF
Adeptus Mechanicus Techpriest Dominus (műanyag, kereten) - 3000 HUF
Adeptus Custodes Custodian Guards (műanyag, Guardian Spear-rel felszerelve, 1 fő festve, 4 fő feketére alapozva) - 7000 HUF

Személyesen átvehető Keszthelyen, vagy postázok előre utalást követően. Postaköltség a vevőt terheli.

Warhammer 40k angol nyelvű szabálykönyv (8-ik kiadás) eladó 7500 Ft-ért.
Fóliázott, bontatlan állapotban van.
Budapesten az átadás egyeztetett időpontban és helyen, postázás a vevő terhére lehetséges, az ár nem tartalmazza a postázási költséget.
Érdeklődni itt lehetséges, privát üzenetben.
Foglalva.
A hozzászólást 2018 alkalommal szerkesztették, utoljára BecX 1-kor.
--------
BecX