Re: Inkvizitor.hu

Roodie, akkor végül nem megvalósítható a régi fórum anonimizált/archivált-lezárt-olvasható változatának megtartása?
Privát üzenet funkció elérhetősége valami fórum ranghoz kötött? Vagy csak simán nincs még bekapcsolva?
--------
BecX

BecX írta:
2018. máj. 25. 9:17
Roodie, akkor végül nem megvalósítható a régi fórum anonimizált/archivált-lezárt-olvasható változatának megtartása?
Direktben nem, a csodálatos új adatvédelmi irányelvek és a régi fórummotor kombinációja ezt nem teszi lehetővé. Rajta vagyok az ügyön egyébként, valamit ki fogunk találni, mert rengeteg értékes anyag van ott, főleg a figurafestés, ragasztás, modellezés témákban, kár lenne veszni hagyni.

Miközben válaszoltál, szerkesztettem, de felmerült egy újabb kérdés:
Privát üzenet funkció elérhetősége valami fórum ranghoz kötött? Vagy csak simán nincs még bekapcsolva?
--------
BecX

BecX írta:
2018. máj. 25. 9:21
Miközben válaszoltál, szerkesztettem, de felmerült egy újabb kérdés:
Három hozzászólás kell hozzá, most néztem meg (más is kérdezte Facebookon), ezt átállítom egyre :-)

dinnyetm írta:
2018. máj. 25. 9:25
Kicsit szokatlan, de új szaga van. Mondjuk most már a másik irányba kell olvasni a hozzászólásokat :D
Amit át tudsz állítani, lásd jobb felső sarokban a képed, Felhasználói vezérlőpult, Fórum beállítások, és a vége felé "Hozzászólások rendezésének iránya:"