Re: Inkvizitor.hu

serrath írta:
2018. máj. 25. 9:56
nekem annyi észrevételem lenne, hogy a felső képen, a fejlécben véletlenül ultramarine-ok kerültek be orkok (vagy black templars) helyett.
Cserélhető szerencsére adminról :-) Lesz majd több fajta is, sőt, lehet majd kiírunk versenyt (megosztom a GIMP fájlt)

+++Roodie Inkvizítornak+++

Jelentés: A Cadiai köves hasonlatot nem tudjuk értékelni inkvizítor uram, jelenleg itt keringünk egy aszteroidán a megsemmisült bolygó körül, fogytán a készletünk és a levegőnk.
De sikerült bejelentkezni az új helyre.

+++Adás vége:)+++

Észrevétel:

Nem tudtam se youtube se facebook linket beállítani. azt írta, h érvénytelen karakterek vagy mik vannak a linkben.
ehhez kérnék segítséget.

Továbbá: szeretném vissza kapni moderátori jogosultságomat is ;)
Bár lehet h ennek nem lesz értelme mert nincs már hírfolyam ahova híreket lehet rakni. Ezt amúgy eléggé sajnálom. jó volt az úgy

D
Magnus did nothing wrong!!

Blood for the Blood God

DASCO írta:
2018. máj. 25. 16:31
Nem tudtam se youtube se facebook linket beállítani. azt írta, h érvénytelen karakterek vagy mik vannak a linkben.
ehhez kérnék segítséget.
Ez érdekes, elvileg pedig van direkt kis media embed (lásd az utolsó kis ikon - azzal próbáltad? )

Bár lehet h ennek nem lesz értelme mert nincs már hírfolyam ahova híreket lehet rakni. Ezt amúgy eléggé sajnálom. jó volt az úgy
A moderátorsággal kis türelmet, még nézegetjük mi is, hogy mit hogyan kell. Hírfolyam pedig lesz majd, csak egyszer legyen elegendő időm... :-)

Roodie írta:
2018. máj. 25. 17:20
DASCO írta:
2018. máj. 25. 16:31
ehhez kérnék segítséget.
Ez érdekes, elvileg pedig van direkt kis media embed (lásd az utolsó kis ikon - azzal próbáltad? )

A moderátorsággal kis türelmet, még nézegetjük mi is, hogy mit hogyan kell. Hírfolyam pedig lesz majd, csak egyszer legyen elegendő időm... :-)
ja igen azt elfelejtettem írni, h a profilomhoz nem tudom a linkeket hozzá adni

D
Magnus did nothing wrong!!

Blood for the Blood God

Ahoj, céges gépen megnyitottam VPN nélkül az oldalt és besírt, hogy malware van a fórumon. Van alapja vagy csak páran tolták túl a biztonági beállításokat?
Can I make a suggestion that doesn't involve violence, or is this the wrong crowd for that?

dinnyetm írta:
2018. máj. 25. 20:00
Ahoj, céges gépen megnyitottam VPN nélkül az oldalt és besírt, hogy malware van a fórumon. Van alapja vagy csak páran tolták túl a biztonági beállításokat?
99.9%, hogy túltolták... ha megnézed, nincs semmi ad/reklám/ilyesmi. Írt esetleg részleteket, hogy milyen típus, vagy miben találta? Ami hirtelen eszembe jut: a cookieconsent.js scriptnek volt tavaly egy verziója, amiben bitcoin miner volt elrejtve. Lehet emiatt triggerelt.