Re: Inkvizitor.hu

Arra gondoltam, hogy lehetne a default beállítás az, hogy a legutolsó hozzászólás van legelől.
Tudom, hogy a beállításoknál be lehet kapcsolni ezt az opciót, de ha több eszközről böngészel, akkor nem vagy mindenhol bejelentkezve és kézzel kell állandóan a legutolsó oldalra navigálni, aztán a lap aljára scrollozni.

Roodie írta:
2018. jún. 4. 10:11
koviubi írta:
2018. jún. 3. 7:56
A spam botok ellen kellene valami védelem a regisztrációba. Ma találkoztam egyel az egyik topic-ban (mondjuk nem látom a statisztikát mennyire találnak ide)
Hol? Jelentetted a moderátoroknak?
aha, jelentettem, már törölve lett

Az lenne a kérdésem, hogy a privát üzenetek küldését feltétlenül aktivitáshoz kell kötni?

Én a magam részéről legfőképp a keres/kínál topicok miatt látogatom a fórumot, azonkívül inkább olvasgatom a beszélgetéseket és nem tovább fűzöm őket, ezért a fórummotor értelmezésében inaktívnak számítok, így most, hogy fel akartam venni privátban a kapcsolatot az egyik hirdetővel az alábbi üzenetet kaptam a fórumtól:
"Sajnáljuk, de nincs jogosultságod ezen funkció használatához. Még csak most regisztrálhattál, lehet hogy több aktivitást kell felmutatnod, hogy használhasd ezt a funkciót."

Figyelembe véve, hogy az illető nem adott meg más elérhetőséget, így most csak a topicban tudok vele egyezkedni, de régen, emlékezetem szerint kimondottan az volt a kérés, hogy az ilyenek privátban történjenek.

Ha lehetséges, ezt szerintem oldjátok fel, mert a hozzám hasonlók kénytelenek leszek teleszemetelni a piactér topicokat és ezzel szerintem pont a lényegét veszti el a dolog...

Egy másik dolog:
MAXXxxx írta: amit en tettem: mutatott hozzaszolas sorrendet megcsereltem, igy a legujabb hozzaszolas mindig az elso oldalon van.
Ezt rovatonként kell beállítani, a többi topicra nem alapértelmezett? Csak mert pl. a Kínál - Warhammer 40K-ban továbbra is időrendi sorrendben mutatja a bejegyzéseket...

Helló,

1) Feloldani nem fogjuk, ez is egyfajta védelem az együzenetes regisztrációk ellen. Viszont elvileg az, hogy írtál ide, már elegendő kellene, hogy legyen ahhoz, hogy a privát üzeneteket elérd. Amúgy is terveztem egy "Bemutatkozó" témát, ahova mindenki írhat magáról két sort, erre tökéletes lenne.

2) Elvileg általánosnak kellene lennie a beállításnak; viszont ha már egyszer is állítgattad, akkor azt megjegyzi. Nézd meg a téma nézetében a "Válasz írása" zöld gomb alatt, a nagyító melletti szűrés/rendezés részt.
Csatolmányok
fp.PNG