Re: Inkvizitor.hu

MAXXxxx írta:
2018. jún. 6. 9:24
Zsolt írta:
2018. jún. 6. 7:59
Roodie írta:
2018. jún. 5. 19:24
Ilyet nem a PHPBB.
tessék?
PHPBB forummotor nem tamogatja, hogy minden topicban megjegyezze, hogymit neztel utoljara es automatan oda ugorjona tema megnyitasanal.

amit en tettem: mutatott hozzaszolas sorrendet megcsereltem, igy a legujabb hozzaszolas mindig az elso oldalon van.
Hát a megjegyzés fícsör megvan, rábökök a témára, ott az "Első olvasatlan" link

Zsolt írta:
2018. jún. 13. 21:31
Hát a megjegyzés fícsör megvan, rábökök a témára, ott az "Első olvasatlan" link
Értem... és mit vársz most tőlünk, ha egyszer nincs ilyen lehetőség/beállítás a fórummotorban? :-) Van rengeteg minden, pl. "első olvasatlan link" a témában, de amit szeretnél, az pont nincs benne alapból. Belemódosítani (még egyszer, lásd előző fórum) nem fogunk, mert onnantól lőttek a rendszeres frissítéseknek.

Főinkvizítor írta:
2018. jún. 19. 14:22
Legnagyobb döbbenetemre nem ad erre lehetőséget a PHPBB3, csak valami ősrégi, 3 éve nem frissített extension formájában. Ezen most én is meglepődtem, annyira alap dolognak gondoltam, hogy eszembe sem jutott.
azért eléggé foscsinak tűnik ez a motor

Zsolt írta:
2018. jún. 19. 23:19
Főinkvizítor írta:
Legnagyobb döbbenetemre nem ad erre lehetőséget a PHPBB3, csak valami ősrégi, 3 éve nem frissített extension formájában. Ezen most én is meglepődtem, annyira alap dolognak gondoltam, hogy eszembe sem jutott.
És ez még magasan a legjobb a nyílt forrásúak közül! Ott a SimpleMachines, amit horror skinezni, és pl. egyedi profil mezőket sem tud (ahova most beírod, hogy mit játszol). Vagy ott a Vanilla forums, amiben egy rakat dolog nincs benne alapból, csak pluginekkel, amiket a szerzőjük időnként elfelejt frissíteni... Vagy ott a Flarum, ami egyszer nagyon-nagyon jó és menő lesz, de jelenleg még párhavonta változnak benne a dolgok.

Persze a fizetős vBulletin jobb lenne, de sokallom érte egyelőre a 250 dolláros árat (+ ÁFA a rendeléskor), plusz állítólag már nem fejlesztik. Esetleg Invision Power Board, ami megint 200 dollárnál indul.

Vagy ott a XenForo, ami a jelenlegi legjobb fizetős, és csak 140 dollár alapból, de ha nem szeretnéd a xenforo copyrightot minden oldal alján kötelezően kirakni? Az még 250 dollár - bár nem hiszem, hogy ez zavarna bárkit is.

Viszont a felsorolt opciók egyikéhez sincs olyan skin, ami alapból rendelkezik világos és sötét variánssal. Azaz bármelyik opció esetén kellene valaki, akinek az ideje, tudása és kedve is meglenne egy megfelelő skin építéséhez. Ráadásként azt már meg sem említem, hogy pl. a fizetősek egyikéhez sincs a friss verzióhoz még csak részleges magyarítás sem...

Szóval hidd el, alaposan körbe lett ez járva :-)

Wordpress nem játszik?
Roodie írta:
2018. jún. 20. 13:07
Zsolt írta:
2018. jún. 19. 23:19
Főinkvizítor írta:
És ez még magasan a legjobb a nyílt forrásúak közül! Ott a SimpleMachines, amit horror skinezni, és pl. egyedi profil mezőket sem tud (ahova most beírod, hogy mit játszol). Vagy ott a Vanilla forums, amiben egy rakat dolog nincs benne alapból, csak pluginekkel, amiket a szerzőjük időnként elfelejt frissíteni... Vagy ott a Flarum, ami egyszer nagyon-nagyon jó és menő lesz, de jelenleg még párhavonta változnak benne a dolgok.

Persze a fizetős vBulletin jobb lenne, de sokallom érte egyelőre a 250 dolláros árat (+ ÁFA a rendeléskor), plusz állítólag már nem fejlesztik. Esetleg Invision Power Board, ami megint 200 dollárnál indul.

Vagy ott a XenForo, ami a jelenlegi legjobb fizetős, és csak 140 dollár alapból, de ha nem szeretnéd a xenforo copyrightot minden oldal alján kötelezően kirakni? Az még 250 dollár - bár nem hiszem, hogy ez zavarna bárkit is.

Viszont a felsorolt opciók egyikéhez sincs olyan skin, ami alapból rendelkezik világos és sötét variánssal. Azaz bármelyik opció esetén kellene valaki, akinek az ideje, tudása és kedve is meglenne egy megfelelő skin építéséhez. Ráadásként azt már meg sem említem, hogy pl. a fizetősek egyikéhez sincs a friss verzióhoz még csak részleges magyarítás sem...

Szóval hidd el, alaposan körbe lett ez járva :-)

Azt tudom. :D

Viszont korábban már valaki hiányolta a régi főlapos híreket. Egy wp honlappal (+ fórum motor) megoldható lett volna, de mivel ezt a plugint sosem próbáltam, így csak egy tipp volt. :)
Roodie írta:
2018. jún. 21. 10:01
Seph írta:
2018. jún. 20. 14:13
Wordpress nem játszik?
Az nem fórum motor :-) A hozzá való fórum plugin, a bbpress meg kevés lenne nekünk, abból nagyon alapvető dolgok hiányoznak.