Re: Inkvizitor.hu

Roodie írta:
2018. máj. 25. 9:22
BecX írta:
2018. máj. 25. 9:21
Miközben válaszoltál, szerkesztettem, de felmerült egy újabb kérdés:
Privát üzenet funkció elérhetősége valami fórum ranghoz kötött? Vagy csak simán nincs még bekapcsolva?
Három hozzászólás kell hozzá, most néztem meg (más is kérdezte Facebookon), ezt átállítom egyre :-)
Ne haragudjatok, de a fentiek miatt kellett csinálnom egy hozzászólást mert szeretnék valakinek írni aki a piactéren hirdetett. Elnézést, ha ennek lett volna egy civilizáltabb módja

Azt szeretném megkérdezni, hogy privát üzenetben próbáltam felvenni a kapcsolatot egy hìrdetővel de a küldés után a levél a Kimenő mappában maradt, az Elküldött mappa üres. Ez normális ( és megkapta valójában az üzenetemet)  vagy valamit rosszul csinálok?

MAXXxxx írta:
2018. júl. 4. 10:51
relativ normalis.
Tegnapelott hasonlokepp jartam, de par ora utan megis elment az uzenet.
Köszi a választ de nekem nem akar működni a dolog. Tegnap este 11 óta 3-szor próbáltam üzenetet küldeni ugyanannak a személynek. Pròbáltam úgy is hogy a fòrumban klikkeltem rá a hírdetésében és úgy is hogy csak úgy csináltam egy új üzenetet és kikerestem a nevét. Mindhárom levél ott csücsül a Kimenő mappában.
Pedig nagyon érdekelne az a high elf sereg :(

Megnéztem most az erre vonatkozó doksit; alapból a phbBB3 egy privát üzenet mappában maximum 100 üzenetet engedélyez. Ha valakinél betelik, akkor addig nem küldi el neki az üzeneteket, amíg nem takarít kicsit.

Megemeltem most 1000 üzenetre - elvileg nemsokára észleli a rendszer, és elküldni neki a nálad beragadtakat (nem tudom, pontosan mikor) :-)

Szerintem a pár paraméter rossz helyre van beillesztve:
A hozzászólást 2018 alkalommal szerkesztették, utoljára koviubi 1-kor.
Az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

BecX írta:
2018. júl. 4. 22:18
Szerintem nem arról van szó, hogy beragadt az üzenet, hanem arról, hogy a címzett azóta nem olvasta el. Mindegyik a kimenőben van amíg el nem olvassa a címzett...

Ez beigazolodott, hogy valoban igy van? Tegnap delutan kuldtem egy uzenetet, es azota a Kimenoben csucsul.

kgb írta:
2018. júl. 7. 19:50
BecX írta:
2018. júl. 4. 22:18
Szerintem nem arról van szó, hogy beragadt az üzenet, hanem arról, hogy a címzett azóta nem olvasta el. Mindegyik a kimenőben van amíg el nem olvassa a címzett...

Ez beigazolodott, hogy valoban igy van? Tegnap delutan kuldtem egy uzenetet, es azota a Kimenoben csucsul.
Nekem úgy tűnik, hogy valóban így van. Jelenleg 2 üzenetem csücsül a kimenőben, mindkettőt ma küldtem.
--------
BecX