Re: Kezdő lépések

MAXXxxx írta:
2018. szept. 4. 10:47
BecX írta:
2018. szept. 4. 10:29
Postázol belőle haza egy szettet (ami méreteket amúgy Te is használnál)? :)
addig nem, mig par figurat ki nem festek vele.
Kivancsi vagyok mennyire lesz tartos a hegye/milyen lesz hasznalni apro reszleteknel.

ees ha minden jol megy addigra GD is lesz, ugyhogy posta helyett lehet hozni parat szemelyesen.
Nos tovabb tudtam tesztelni. Az eredmeny: Jo alternativa WnN es tarsai helyett. A visekledese kb azonos, nekem bejott.
Az egyetlen hatrany, hogy mar most van elallo szorszal, szoval ugy tunik kevesbe tartos (igazabol 1 szal osszesen, a tobb tovabbra is tokeletesen a hegyben vegzodik, es kimosas utan az a szal is a helyen van, de akkor is...)

Bar elerheto email-en (valahol megvan a nevjegykartya), de szvsz nem keresem, ugyis jon a karacsonyi vasar idoszak, ahol jo esellyel ott lesz.

GD... nos meg mindig nem lattam hirt, hogy mikor lesz --> utazast nem tudom leszervezni --> 99%, hogy iden sem leszek --> szemelyes atadasbol nem lesz semmi.
Festesek (kepek)

Seregek (lista)

MAXXxxx írta:
2018. nov. 5. 19:56
GD... nos meg mindig nem lattam hirt, hogy mikor lesz --> utazast nem tudom leszervezni --> 99%, hogy iden sem leszek --> szemelyes atadasbol nem lesz semmi.
A Games Day jövőre lesz megtartva, jó esetben január/február, lásd a szervezők Fb üzenetét:
Sok utánajárás után sajnos el kell toljuk a Games Day Budapest-et 2019 januárra/februárra.

Ennek az az oka, hogy a helyszínnel kapcsolatban több változás is történt, ami így lassítja a szervezés munkálatait.

Folyamatosan dolgozunk az ügyön, hogy a Games Day Budapest újra fix, fenntartható és minőségi helyen legyen. Ugyan így dolgozunk azon is, hogy a továbbiakban akár 1 évre előre is mindenki tudja a Games Day időpontjait.

Reményeink szerint hamarosan jelentkezünk a részletekkel.

Kitartásotokat, megértéseteket és türelmeteket köszönjük!
--------
BecX

BecX írta:
2018. nov. 5. 22:00
A Games Day jövőre lesz megtartva, jó esetben január/február, lásd a szervezők Fb üzenetét:
igen azt lattam.
Csak nem mindegy, hogy pl jan 13 (munka miatt eselytelen ilyen hamar Mo-ra visszarepulni) vagy feb (ekkora mar biztos tudok hosszu hetveget szervezni).
Ahogy az sem, hogy most tudom meg (es emiatt Lufthansa 'csak' 90k Ft) vagy pl. GD elott 1 hettel (amikor inkabb 120-150k Ft)
Festesek (kepek)

Seregek (lista)

MAXXxxx írta:
2018. nov. 5. 22:05
igen azt lattam.
Csak nem mindegy, hogy pl jan 13 (munka miatt eselytelen ilyen hamar Mo-ra visszarepulni) vagy feb (ekkora mar biztos tudok hosszu hetveget szervezni).
Ahogy az sem, hogy most tudom meg (es emiatt Lufthansa 'csak' 90k Ft) vagy pl. GD elott 1 hettel (amikor inkabb 120-150k Ft)
Ha engem kérdezel, nem a jan. 13-i hétvégén lesz. Ha decemberben bejelentik, akkor is leghamarabb februárban, de a dolgok jelenlegi állása szerint simán elképzelhetőnek tartok egy március-áprilist... Szerintem nyugodtan lehetne hívni GD'19-nek.
--------
BecX

MAXXxxx írta:
2018. nov. 5. 22:05
BecX írta:
2018. nov. 5. 22:00
igen azt lattam.
Fapados? Gondolom olyanok is mennek Németekhez. 90kért már sokkal messzebbre lehet menni.

Zsolt írta:
2018. nov. 6. 9:28
Fapados? Gondolom olyanok is mennek Németekhez. 90kért már sokkal messzebbre lehet menni.
legkozelebbi Bp-re meno fapados Munchen vagy Berlin, mindketto kb 4-500km tolem, azaz eloszor oda kellene menni vonattal. Ami kb 50k + extra 4-5 ora utazas.
Vicces, de fapados meg dragabb, mint a LH, ha nem az adott 2 varosban vagy eppen.
Arrol nem is beszelve, hogy mennyire maceras fapadoson cipelni a modelleket, amikor 1cm kilogo taska miatt mar problemazas / extra csomagfizetes.

De igazabol nem az ar a legproblemasabb, hanem a leszervezes, hogy idoben be tudjam jelenteni, hogy mikor veszek ki szabadnapot.
Tavalyi is emiatt volt kuka. Hetvegen visszajottem, hetfon munka kezdodott, penteket+kov hetfot mar el kellett volna kerni GD miatt.
Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Ebben a mostani videóban a figurák összeragasztását és festését megelőző előkészítés - a sorjázás, csiszolás, marás - fogásairól, és elhallgatott titkairól lesz szó.

Terepasztal Lovagjainak Klubja
-
Közösség: https://www.facebook.com/groups/tlk.klub
Média: https://www.youtube.com/channel/UCk5HKP ... 2yT_zAZXlw
-
1117 Budapest, Bogdánfy út 8/C. hátsó bejárat, pinceklub.
Klubnap: minden csütörtök este