Re: Általános Kérdések

alapvetoen nem rossz, foleg, ha TTQ-ra fest az ember. Ez amiatt van, hogy kisse suru igy konyebb eltomiteni vele kis reszleteket (GW figuranal emiatt nem aggodnek, KD/Malifaux/talan infinitynel mar eselyeseb).
Mondjuk ez a suruseg amiatt van, hogy sok benne a pigment, igy a feher sotet felszinen is kb 1 retegbol nagyon jo.
Amire figyelni kell, hogy gyorsan szarad, igy a szokasos 20-30cm helyett kb 15cm-rol erdemes fujni, hogy a festek ne szaradjn meg reszben meg a levegoben, ami rucskos felulethez vezet.

Ajanlott szin: ami a legkozelebb van a sereged szinehez (GK: fem, BA: mindket voros, UM: kek, Tomb Kings: csontszin, altalanos: fekete/feher/szurke, stb.)

Mondjuk ha biztosra akarsz menni, akkor meg mindig inkabb a corax-white a GW-tol aratol fuggetlenul.
Festesek (kepek)

Seregek (lista)

Üdv Mindenkinek.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy Andrea gyártótól szeretnék figurát venni, és van- e valakinek ötlete beszerzésre?
Megmondom őszintén 5 éve nem foglalkoztam a hobbival, és már azt sem tudom milyen magyar bót van, ahonnét be lehetne szerezni, vagy külföldről webshoppolni.
Köszönöm a segítséget.

sztyopa írta:
2019. máj. 22. 15:29
Üdv Mindenkinek.
Egy olyan kérdésem lenne, hogy Andrea gyártótól szeretnék figurát venni, és van- e valakinek ötlete beszerzésre?
Megmondom őszintén 5 éve nem foglalkoztam a hobbival, és már azt sem tudom milyen magyar bót van, ahonnét be lehetne szerezni, vagy külföldről webshoppolni.
Köszönöm a segítséget.
Szvsz nincs rendes magyar bolt.
En ar miatt elsosorban ebay-t kedvelem, de ha adott modell nincs / tul draga, akkor siman megerheti direktben az andrea miniatures-tol rendelni.
Festesek (kepek)

Seregek (lista)

MAXXxxx írta:
2019. máj. 22. 20:16
sztyopa írta:
2019. máj. 22. 15:29
Üdv Mindenkinek.
Köszönöm a segítséget.
Szvsz nincs rendes magyar bolt.
En ar miatt elsosorban ebay-t kedvelem, de ha adott modell nincs / tul draga, akkor siman megerheti direktben az andrea miniatures-tol rendelni.
Szóval akkor regisztrálni, megrendelni. Köszönöm.

Doki írta:
2019. júl. 18. 22:05
Hali!

Az lenne a kérdésem, hogy olaj folyás efektet mivel lehet csinálni? Gépek hidraulikacsövei mellé, akarok ilyet, valami feketén csillogó trutmós cucc kénet :)

Köszi: Doki
3 legegyszerubb mod:

1. Agrax earthshade vagy nuln oil csillogos valtozatava odafested (ha nem a csillogos valtozat van, akkor a sima keverve fenyes lakkal is jo)
2. (feketes) barna olajfestekkel (van dyke brown) odafestesz egy foltot, ahova szeretned, majd a higitojaval lemosod, ami nem kell
3. celeszkoz: AK Interktive es MIG is arul direkt erre kitalalt wash/filter-t. (pl: https://www.migjimenez.com/en/10-streaking-effects )
Festesek (kepek)

Seregek (lista)

leginkabb semmi.
Az 'uj' mecha sorozatba is kellett egy feher/alapozo szin.

Elvileg:
- Surface primer mattabb
- Mecha primer erosebb, karcbirobb, kimondottan muanyagra tervezve (kb semmit nem jelent, reklam bla-bla, Surface is teljesen jo muanyagra is, mecha is hasznalhato femen, fan, stb)

de elesben kb semmi kulonbseget nem erezni, igy teljesen mindegy, melyiket hasznalod.
Festesek (kepek)

Seregek (lista)