Forgeworld rendelés

Ismerőssel majd Augusztusban rendelnénk a Forgewordtől, jelenleg még a 250£ ingyenes szállítási határral számolunk. Ha valakit érdekel, akkor kezdje el most nézegetni az oldalt. Utána jövő hét után el is kezdenénk összeírni. Lehetőleg ha valaki ismerőse, vagy olyasvalakije akivel együtt venné át a rendelését akkor azok az emberek egy kommentbe írják majd, vagy egy előző kommentet idézve adják hozzá a sajátjukat. A rendelés leadása előtt, egy listát fölteszünk, ahol az eddig összegyűlteket kilistázzuk, ott mindenki ellenőrizheti a sajátját, hogy fölkerült-e.

Re: Forgeworld rendelés

potyka írta:
2018. júl. 10. 12:21
Ismerőssel majd Augusztusban rendelnénk a Forgewordtől, jelenleg még a 250£ ingyenes szállítási határral számolunk. Ha valakit érdekel, akkor kezdje el most nézegetni az oldalt. Utána jövő hét után el is kezdenénk összeírni. Lehetőleg ha valaki ismerőse, vagy olyasvalakije akivel együtt venné át a rendelését akkor azok az emberek egy kommentbe írják majd, vagy egy előző kommentet idézve adják hozzá a sajátjukat. A rendelés leadása előtt, egy listát fölteszünk, ahol az eddig összegyűlteket kilistázzuk, ott mindenki ellenőrizheti a sajátját, hogy fölkerült-e.
Ezzel mi újság? Lesz belőle valami?
--------
BecX

BecX írta:
2018. júl. 25. 23:22
potyka írta:
2018. júl. 10. 12:21
Ezzel mi újság? Lesz belőle valami?
Elvileg aktuális, de nem úgy néz ki, hogy bárkinek sürgős, de aki akar rendelni, az most már lassan elkezdheti írni amit venni szeretne. Nem tudom várható-e bármilyen akció a Forgeworldnél, ami miatt még kitolnánk a dolgot.

Elvileg aktuális, de nem úgy néz ki, hogy bárkinek sürgős, de aki akar rendelni, az most már lassan elkezdheti írni amit venni szeretne. Nem tudom várható-e bármilyen akció a Forgeworldnél, ami miatt még kitolnánk a dolgot.
Sürgősnek nekem sem sürgős, de lemaradni nem szeretnék. Küldhetem neked privátban?
--------
BecX

Megírhatod, de mivel nem én rendezem a Forgeworld rendelést, hanem egy ismerős, én csak a fórumot hoztam létre, ezért nem lennél előrébb, jobb ha ide (is) leírod. De küldjed majd akkor fölvesszük a listára. Amíg nem jön össze a 250 font rendelés nem jön össze, nem adjuk föl. Addig is itt az oldalon fogjuk mindig frissíteni a listát, és meg ha több is összegyűlik, akkor megbeszéljük, hogy meddig várjunk.

BecX írta:
2018. júl. 30. 16:51
Akkor a magam részéről ha rendelés lesz, kérném ezeket kosárba tenni.
Lesz-lesz. Akkor ide leírom én is a rendelésemet., a tiéddel kiegészítve:
Potyka:
https://www.forgeworld.co.uk/en-EU/Impe ... rm-Shields
https://www.forgeworld.co.uk/en-EU/Impe ... on-Command
82 GBP

Eddig összesen 180 GBP

Kérem mindenki így adja hozzá a saját rendelését, hogy a végén egyszerűbb legyen összeszedni.

A Forgeworld most tervezi hogy változtat a honlapján levő árakon, és az ingyenes szállítás árán is. Szóval lehet meg kellene várni amíg, ezt a hónapban bevezetik, hátha olcsóbbak lesznek amiket kinéztünk.