Re: Orkok

Hát mi ez már megint??? Értem én, hogy orkkal játszani fun, de legalább kicsit erőltették volna meg magukat, hogy használhatónak tűnjenek. Meg mindenki festheti át a cuccait, hogy kékek és szerencsések legyenek? H valaki lát valami használhatót a codexben, kérem ossza meg velem.
Ezzel együtt a battlewagon a benne ülőknek is ignorálja a -1 et a mozgás után?

Mrszaki írta:
2018. nov. 4. 16:53
Hát mi ez már megint??? Értem én, hogy orkkal játszani fun, de legalább kicsit erőltették volna meg magukat, hogy használhatónak tűnjenek. Meg mindenki festheti át a cuccait, hogy kékek és szerencsések legyenek? H valaki lát valami használhatót a codexben, kérem ossza meg velem.
Szerintem elég hangulatos lett...:)

Én persze csak Bad moon szemmel néztem végig a codexet, de mindenhol azt látom, hogy mennyi dakka van a különböző lehetőségekben. Végre látom értelmét annak, hogy van egy rakás shootaboyom, lootám, rakétásom...meg mindenféle szép sárga, sokat lövő kütyüm!!!
Üdvözlettel:

SVINDLER

You must gather your party before venturing forth.

Első látásra csak egyetlen egységet látok, amelyik kb. használhatatlan (Mek Shop), a Kultur-ok és Strategem-ek eléggé hangulatosak és jók lettek szerintem. Kicsit szívás, hogy idővel azért át kell majd base-elni egy csomó figurát, és a motoros character-ek és néhány más figura eltűnése sem tetszik annyira. Összességében mégis elégedett vagyok az új kódexel, pedig a Twitch-es promó battle report után, ahol a 3-ik körre wipe out lett Knight-ok ellen, nem sok jót ígért a helyzet.

Sziasztok!

Az új Codex alapján összeraktam egy 2.000 pontos Fluff-os Bad Moon listát...szerintetek?
BAD MOON KULTUR
BATTALION:
HQ
WARBOSS (Gobshot Blunderbuss+PK)
Weirdboy (Da Krunch)
ELITE
11 Tankbusta+Nob(PK)
TROOP
10 Gretchin
10 Gretchin
30 Shoota Boys (1 Nob PK+3 Rocket Launcha+3Tankbusta bomb)
FAST
15 Stormboy (1 Nob PK)
FLY
Dakkajet (6 Supashoota)
Dakkajet (6 Supashoota)
HEAVY
5 Flash Gitz (1 Kaptinn with gitfinda ammo runt)
SPEARHEAD
HQ
Kaptinn Badrukk (3 ammo runt)
HEAVY
1 Battlewagon (1 Killkannon+4 big shoota+grot rigger)
1 Battlewagon (1 Killkannon+4 big shoota+grot rigger)
1 Morkanaut (KFF)
Üdvözlettel:

SVINDLER

Mrszaki írta:
2018. nov. 4. 16:53

Hát nem tudom, de ha ez a kódex "nem tűnik használhatónak", akkor szerintem valamit félreolvastál.
Az a 45 pontos Mek Gun például, ami 48 inchre autohitel s8 ap-2 d6 sebbel, a szívóssága mellett, szerintem a játék egyik, ha nem a legerősebb egysége, és 18-at lehet hozni belőle a rule of 3-al... az megtámogatva Boyokkal, és különböző buffokkal elég kompetitív sereg.