Re: Imperial Guard

Üdv!
Ismét kérdeznék.
Ahogyan raktam össze a seregkezdeményemet (BattleScribe app) egy érdekes dolgot vettem észre.
Az Infantry-ból összerakott Heavy Team nem kerül a Heavy support kategóriába a Detachment-en belül.
Ez tényleg így van, vagy az app nem tudja kezelni?
Tehát egy osztagot lehetséges 1 sergeant + 7 guardsmen + 1 heavy team kombinációval összerakni (s ezen felül még marad hely a Heavy Support-hoz)?
Logikusnak hangzik de elbizonytalanodtam.
Előre is köszönöm a válaszokat!
"...Within that weak sack of meat and bone, uncared for by his god and wept for by none, beats a heart. A human heart, that carries with it the strength and courage of all mankind..."

beszédes koppány írta:
2018. dec. 4. 11:35
Igen, lehetséges, de ez a nehézfegyver meg a két kezelője a 10 fős osztag része.
Ha Heavy választás lenne, akkor csak 3 nehézfegyver és a 3x2 kezelő alkotná az osztagot.
Köszönöm a választ!
Magam is erre gondoltam, csak bizonytalan voltam.
De akkor ezek szerint az Infantry tűzerejét meg lehet egy kicsit növelni, anélkül, hogy a Heavy választásnál foglalna helyet. :)
"...Within that weak sack of meat and bone, uncared for by his god and wept for by none, beats a heart. A human heart, that carries with it the strength and courage of all mankind..."

MOAR POWERFISTS!

káoszéknél a chaos spawn lassan eléri a posessed árát, de még mindig max fun gamere hozzák, mert könnyű lelőni Posessed még lejjebb ment, ami jó, mert faja egység, csak oda kell érnie.

A bolter bitchek érdekesek lesznek, mindenki sir, hogy a tollas k**** jaj, kinyirtak (nem, megkapta azt a nerfet, ami már ezer éve járt neki).
A cserébe a faith rendszerük tuti fog hozni pár kellemetlen pillanatot mindenkinek.
Can I make a suggestion that doesn't involve violence, or is this the wrong crowd for that?

dinnyetm írta:
2018. dec. 22. 20:47
MOAR POWERFISTS!

káoszéknél a chaos spawn lassan eléri a posessed árát, de még mindig max fun gamere hozzák, mert könnyű lelőni Posessed még lejjebb ment, ami jó, mert faja egység, csak oda kell érnie.

A bolter bitchek érdekesek lesznek, mindenki sir, hogy a tollas k**** jaj, kinyirtak (nem, megkapta azt a nerfet, ami már ezer éve járt neki).
A cserébe a faith rendszerük tuti fog hozni pár kellemetlen pillanatot mindenkinek.
Ebből kb. 0 tartozik az IG-hez :P mi az a tollas k?