Re: Kezdő lépések

MAXXxxx írta:
2018. szept. 4. 8:19
ja ugy tunik lesz ujabb kedvenc ecset tipusom :). Meg teszteles alatt, de eddig kellemes hasznalni.
Egy helyi nyugdijas (kezmuvesvasaros bode szerint "ecsetkeszito mester" a foglalkozasa) csinalja oket.
Kb WnN7 es Raphaell 8404 kozott van tulajdonsagok (pl merevseg, hegytartas) alapjan. Arban WnN feleert(5euro, kb 1500Ft) vettem a tesztdarabot.
Egyetlen amire figyelni kell a meret. Az altala arult 3-as ecset kb akkora, mint a WnN-bol a 0-s vagy 1-s.
Postázol belőle haza egy szettet (ami méreteket amúgy Te is használnál)? :)
--------
BecX

MAXXxxx írta:
2018. szept. 4. 10:47
BecX írta:
2018. szept. 4. 10:29
Postázol belőle haza egy szettet (ami méreteket amúgy Te is használnál)? :)
addig nem, mig par figurat ki nem festek vele.
Kivancsi vagyok mennyire lesz tartos a hegye/milyen lesz hasznalni apro reszleteknel.

ees ha minden jol megy addigra GD is lesz, ugyhogy posta helyett lehet hozni parat szemelyesen.
+1, még nincs elég féle ecsetem :D

Azoknak üzenném, akik szintén szerettek volna beszerezni WnN Series 7-es ecsetekből 0,1,2-es méreteket, de sehol sem talált, nekem sikerült vennem. Lehet, hogy a nyári uborkaszezonnak vége és feltöltik mindenhol a készleteket.
--------
BecX

BecX írta:
2018. szept. 12. 14:13
Azoknak üzenném, akik szintén szerettek volna beszerezni WnN Series 7-es ecsetekből 0,1,2-es méreteket, de sehol sem talált, nekem sikerült vennem. Lehet, hogy a nyári uborkaszezonnak vége és feltöltik mindenhol a készleteket.
Ok, de hol. Ill. Raphael mg Rosemary (erről még csak hallottam, hogy megér egy próbát) van-e pesten?

Zsolt írta:
2018. szept. 13. 10:14
BecX írta:
2018. szept. 12. 14:13
Ok, de hol. Ill. Raphael mg Rosemary (erről még csak hallottam, hogy megér egy próbát) van-e pesten?
Nekem innen sikerült:
https://www.jacksonsart.com/
Nem olcsó, viszont 3 WnN S7 illetve 4 Raphael ecsettől ingyenes a szállítás. Rosemaryt nem néztem.
--------
BecX

MAXXxxx írta:
2018. szept. 13. 11:38
Persze, ha ecsetgyujto, akkor nem szoltam. :)
Itt a hiba a rendszerben...most épp a 0-ás Raphaleremeg a 000-ás W&N-re vagyok rábuzulva, de rosemarym mégnem volt...

És van 4 érintetlen 1-es W&N, de a redundancia fontos!