Re: Imperial Guard

Sziasztok!
Érdeklődnék, valaki tud-e magyar leírásokat az Astra egységekhez. Az angolom nem a legjobb, elvagyok az angol szöveggel (tudom, gyúrjak rá mert kelleni fog hozzá :D) de néha pihenés ként szeretek ilyet olvasni, és ha angol erősen agyalok és keresgélek mi micsoda akar lenni :)

Köszi!

UI: addig is kezdem a forum ezen részének végig olvasását.

Üdv!
Nemrégiben vettem észre, hogy pár dolog változott a Gárdával kapcsolatban is (megcsapta őket is a "warp-szél").
Ezzel kapcsolatban, talán amatőr, kérdésem lenne.
Láttam, hogy egész sok új regiment opció jelent meg.
A BattleScribe ráadásul ezeket engedi kobinálni a már meglévő, nevesített opciókkal.
Ez így szabályos?
Mondok egy példát: Cadia + Disciplined Shooters + Fire from the hip
Megvallom ezt így már kicsit erősnek érzem, bár annyira nem zavarna, ha így lenne. Arra gyanakszom, hogy vagy az utóbbi kettő, vagy előbbi az érvényes, esetleg egy nevesített + 1 új, bár az meg már fura lenne.

Előre is köszi a válaszokat!
"...Within that weak sack of meat and bone, uncared for by his god and wept for by none, beats a heart. A human heart, that carries with it the strength and courage of all mankind..."

A Battle Scribe több hibát is tartalmaz, sose vedd készpénznek. A kódexes Regimentekhez tartozó Regimental Doctrine mellé nem lehet egyéb. PA-ben megjelent új doktrínák saját sereg létrehozásához valóak. Psychic Awakrning: The Greater Good szépen leírja.