Beköszönő

Ide írhatsz magadról pár sort, akár akkor is, ha csak azért regisztráltál, hogy a piactéren bizniszelj, de nem enged a motor addig üzenni, amíg nincs hozzászólásod :-)

Re: Beköszönő

Üdv!

Lelkes, bár erősen amatőrként azért regeltem, hogy okosodjak. :)
Leginkább a Wh40k wargame terén, de már sikerült pár apróságot boltolni a Piactér révén, és hasznos dolgokról olvastam más témáknál is.

Majdnem elfelejtettem:

Játszmákban és leárazásokban gazdag Új évet! :D
"...Within that weak sack of meat and bone, uncared for by his god and wept for by none, beats a heart. A human heart, that carries with it the strength and courage of all mankind..."

Halihó!

Elég rég óta szerencsétlenkedek a w40k-val több kisebb-nagyobb kihagyással. Most készülök visszatérni és kiegészíteni a már meglévő space marine seregemet. Szóval igen, első körben seftelni szeretnék a piactéren. :D

Halli még nagyon új vagyok a WH 40k világába és kéne egy ki segítség.

Megvetem a WH 40K Firs Strike társast és mivel angol nyelvű szabályzat van benne így nem értem mert nem tudok angolul.
Valaki lenne olyan kedves és elmagyarázná a szabályokat vagy küldene egy oldal linket ahol magyarul le van írva?

Zsotyas írta:
2019. márc. 1. 14:27
Halli még nagyon új vagyok a WH 40k világába és kéne egy ki segítség.

Megvetem a WH 40K Firs Strike társast és mivel angol nyelvű szabályzat van benne így nem értem mert nem tudok angolul.
Valaki lenne olyan kedves és elmagyarázná a szabályokat vagy küldene egy oldal linket ahol magyarul le van írva?
szia!

Első körben lehet érdemesebb lenne egy klubot keresni, ott tudnának személyesen is segíteni, elmagyarázni, próba játékot is szívesen játszanak veled.
Hol laksz? Ajánlok klubot
Alearius Ecclesia
Kelet-Magyarországi Csapatverseny
Terepasztalos Találkozó

Nyergesújfaluba lakok ami Esztergomhoz van közel . Próba játék már meg volt úgymond mert egy rendezvényen vettem a tárast. Csak úgy nem maradt meg sok minden meg jó lenne átrágni a szabályokat egyszer kétszer.

Klubba járás annyiból problémás hogy 3 műszakozok így nincs túlsók szabadidőm.